Şimdi AraWhatsaap

Bahçeşehir Cam Balkon

Bahçeşehir Cam Balkon

Bahçeşehir cam balkon, balkonlar kış aylarında da aynı işlevselliğini koruyabilmesi için Zeytin cam balkon güvencesiyle kapatılması gerekiyor. Kış aylarının sert geçmesi ile birlikte balkonlar karla dolması, yağmurlu havalarda su alması ve tozu biriktirmesi gibi istenmeyen balkonları kullanım dışı bırakıyor. Bununla birlikte balkona açılan mutfak veya salon da yeteri kadar ısınmıyor. Balkonun camla kapatılması sonucunda balkonlar kış ve yaz aylarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Geniş balkonun oda gibi kullanılabilmesi için kapatılması gerekiyor.
Balkonlarda kapatma işlemi kategorisinde Bahçeşehir cam balkon tercihinin birçok nedeni vardır. Camın ışığı yansıtması ve estetik açıdan göz kamaştırıcı özelliklere sahip olması tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor.

Mutfak ve salon gibi yerlere açılan balkonun kapatılması ile birlikte ısınma giderleri azalıyor. Gündüz içerisi karanlık olmuyor ve bununla birlikte aydınlatma gideri de azalıyor. Bu sebeple camdan yapılan balkon tasarımlarımız tercih ediliyor. Balkonunuzu dört mevsim güvenli bir şekilde kullanabilmek için bu işin uzmanı olan firmalar tercih edilmelidir.

Bahçeşehir Cam Balkon Firması

Balkonu kapatmayı düşünenler öncelikle müşteri hizmetlerimizi aramalıdır ve bizden randevu almalıdır. Bahçeşehir cam balkon randevu alma işleminde adres, telefon ve iletişim bilgisi verilmelidir. Randevu işleminde en uygun zaman dilimi tercih edilmelidir. Bu zaman dilimi müşterimiz için en uygun zaman olmalıdır.

Ekip olarak her zaman için mesai dışı ve tatil günlerini tercih ediyoruz. Bunun dışında müşterimiz hafta içi günlerde müsait olursa montaj işlemini hafta içi gerçekleştiriyoruz. Montaj işlemi bir gün içerisinde gerçekleşiyor. Tamir işlemi için de bizi arayabilirsiniz ve randevu alabilirsiniz.

Ekibimiz yerinde inceleme işlemi yaparak özel bir proje oluşturuyor. Bu projede en önemli konu sabit camlardır. Özellikle kombi borusunun geçtiği sabit camın doğru bir şekilde projeye eklenmesi gerekiyor. Deneyimli elemanlarımız kombi bacasını ölçerek en uygun noktayı belirliyor ve kesim noktası belirliyor. Ölçüm konusunda uzman olan ekibimiz dikkatli bir şekilde ölçü alıyor.

Zeytin cam balkon firması, sizlerin alanını en iyi şekilde tasarlayarak sorunsuz bir şekilde teslim eder.

Hizmet programımızda yuvarlak, kare, oval ve çok köşeli balkonlar için tasarım seçeneği sunuyoruz. Cam balkonlar şeffaf ve renkli olmak üzere iki grupta değerlendiriliyor. Renkli fiyat olarak pahalıdır ancak içeriyi göstermez. Şeffaf camlar da renkli camlar kadar estetiktir. Geniş balkonlar için daha hesaplı olan şeffaf camlar tercih ediliyor. Fiyatlarımız dövize bağlı olduğu için fiyatlar düzenli bir şekilde güncelleniyor.

Bahçeşehir Cam Balkon Fiyatları

 Bahçeşehir cam balkon montaj ekibimiz daha önceden hazırlanan projeye uygun şekilde camları kestirdikten sonra montaj işlemine geçiyor. Montaj işleminde alüminyum doğramalar, fitiller ve blok camlar titiz bir şekilde montajlanıyor. En son aşamada silikon ile çerçeveler yapıştırılıyor. Silikonun kuruma süresi 2 veya 3 gündür. Bu süre zarfında camların kullanılmaması gerekiyor.

Bahçeşehir Cam Balkon Fiyatları

Fiyatlandırma işlemi ürünün modeline, markasına ve balkonun ön kısımdaki genişliğine göre farklılık göstermektedir. Döviz ve piyasa dalgalanmaları da fiyatı doğrudan etkiliyor. Firma olarak müşterimizin memnun olması bizim için önemlidir. Güler yüzlü hizmet sunan firmamız istediğiniz zaman zarfında yerinde inceleme yaparak fiyat veriyor.

Fiyatlandırma yapılırken işçilik, ulaşım giderleri, alüminyum malzeme fiyatları, cam blok fiyatları ve ek masraflar etkili olmaktadır. Son zamanlarda fiyat artışının hızlanması ile birlikte fiyatlar sürekli değişiyor. Bu değişimi firma olarak minimum seviyede yansıtıyoruz.

Yorum (1)

  • Nejla Demirel| Temmuz 31, 2022

    Bahçeşehir KİPTAŞ vadi tepe ikinci bölge de bulunan dairemiz için zeytin cam balkon firmasıyla kontak kurduk fiyat konusunda anlaştıktan sonra sekiz gün sonra kurulumunu gerçekleştir diler kurulum sırasında herhangi bir sıkıntı yaşamadık yaklaşık 20 gündür kullanıyorum bir sorunla karşı karşıya kalmadım gökhan ustaya ve yanındaki elemanlar gayet iyi bir şekilde çalıştı bu bölgede uygun fiyata cam balkon arayan komşularım ha zeytin cam balkon firmasını önerebilirim

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir