Şimdi AraWhatsaap

Beylikdüzü Cam Balkon

Beylikdüzü cam balkon, balkonunuzda güneşten ve yağmurdan korunup, en az gürültü ile oturmak için tercih edebileceğiniz cam balkon modelleri oldukça kullanışlı ve kalitelidir. Balkonlar evin vazgeçilmez alanları arasındadır. Kişilerin evlerindeyken kaçıp hava alabilecekleri, manzarayı seyretme imkanına sahip olabilecekleri bu alanlar oldukça kıymetlidir. Ancak çoğu zaman binanın yapım aşamasında oluşan bazı hatalar, kişilerin balkonlarında rahat etmelerini de engellemektedir.

Beylikdüzü cam balkon balkonların olumsuz hava şartlarından korunmasına yardımcı olmaktadır. Kişilerin balkondayken rüzgarda, yağmurdan, güneşten, kardan ya da çok soğuk havalardan etkilenmemesi adına tercih edilmektedir. Elbet teki belirli düzeyde soğuğu ve sıcağı geçirdiği bilinmektedir. Kişiler gerekli ısıtma ya da soğutma cihazları ile balkonda yaz kış keyif sürebilir. Yaz aylarında dahi kişiler rahat bir şekilde balkonlarını kullanabilme özgürlüğüne sahip olacaklardır. Çünkü güneş geçirmez camlar, kişilerin fazla ışıktan olumsuz etkilenmesini engelleyecektir.

Zeytin cam balkon olarak hizmet veren kurumumuz, Beylikdüzü başta olmak üzere pek çok ilçeye cam balkon hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un en güzide ilçelerinden biri olan Beylikdüzü, kişilerin oturmak için tercih ettikleri güzel alanlar arasındadır. Özellikle Beylikdüzü, Beykent, Barış Mahallesi ve Gürpınar semtleri, hem çok güzel manzaralara sahip, hem de insanın yaşadığını hissedebileceği alanlar olmaktadır. Bu alanlarda balkon keyfi sürmek kişinin kendini gerçekten iyi hissetmesine yardımcıdır.

Zeytin cam balkon olarak hizmet veren kurumumuz, İstanbul’un kalabalık bir semt olmasının balkonlarda yarattığı dezavantajı ortadan kaldırmaktadır. Beylikdüzü kalabalık ve gürültülü alanlara sahip bir ilçedir. Semtinden semtine farklılık olsa da, çoğunlukla çok sayıda ziyaretçisi ile sesin hep yüksek duyulduğu bir alandır. Bu durum balkonda oturan kişilerin gürültüden rahatsız olmasına sebebiyet verebilmektedir. Bunun yanı sıra, kişilerin kalabalığın görebileceği alanlarda bulunan balkonlarda rahat oturmasını da engelleyebilir. Özellikle zemin ve birinci katlarda yer alan balkonlar, bu üretimler aracılığıyla hırsızlara karşı da daha korumalı hale gelmektedir.

Beylikdüzü cam balkon olarak hizmet veren kurumumuz, kişilerin rahat ve konforlu bir balkon keyfi sürmesi adına hizmet sağlamaktadır. Balkonlar özellikle pandemi döneminde daha çok ilgi görmeye başlamıştır. Sebebi insanların hava almak için tercih edebilecekleri bir kaçış alanı olarak balkonları görmeleridir. Özellikle sokağa çıkma yasaklarında insanlar kendilerini balkona atmayı tercih etmiştir. Bu yüzdendir ki kişiler balkonları için profesyonel bir çalışma istemektedir. Balkonun büyüklüğüne, yapısına, cephesine göre tercih edilebilecek çok sayıda cam balkon seçeneği mevcuttur. Kişiler hem detaylı bilgi alabilmek, hem de bir balkonun en iyi nasıl değerlendirilebileceğini keşfedebilmek amacıyla kurumumuzla iletişime geçebilir.

Beylikdüzü cam balkon olarak hizmet veren kurumumuzdan hizmet almak isteyen kişilerin, özellikle kendimizi geniş çerçevede tanıttığımız hakkımızda sayfasından kurumumuz hakkında detaylı bilgi alması önem arz etmektedir. Daha sonra daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yorumlarından oluşan referanslarımız sayfasını incelemeleri, aldıkları hizmetin başkalarının gözünde nasıl değerlendirildiğine dair de bilgi sağlayacaktır. Yine müşterilerimiz en detaylı bilgiyi, iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek alabilme imkanı elde edeceklerdir.

Beylikdüzü Cam Balkon Fiyatları

Beylikdüzü cam balkon fiyatları tercih edilecek cam balkon çeşidine, ilgili balkonun büyüklük ve genişliğine göre değişiklik göstermektedir. Kişilerin nasıl bir tasarım istedikleri, cam balkonda mutlaka bulunması gereken özellikler değerlendirildikten sonra bir fiyat aralığı oluşturulmaktadır. Fiyatlarımız kişilerin bütçesini olumsuz etkilemeyecek şekilde hazırlanmıştır. Müşterilerimizin gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri cam balkon sistemlerimiz, oldukça kaliteli ve son derece uygun fiyatlıdır.

Beylikdüzü Cam Balkon

Beylikdüzü cam balkon fiyatları müşteri dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Her konuda olduğu gibi bu konuda da müşteri memnuniyetine büyük önem gösteren kurumumuz, fiyatları oldukça uygun olacak şekilde tasarlamıştır. Yurtdışından getirilen malzemeler ile üretimi sağlanan sistemlerimiz, piyasanın en iyisi olacak şekildedir. Kişilerin kaliteli ürünleri en uygun fiyat garantisi ile alabilmesini sağlayabilmek adına böyle bir hizmet sunulmaktadır. Pek çok kişinin pahalı olması düşüncesi ile almaya çekindiği ürünlerimiz, herkesin faydalanabilmesini sağlamak adına, İstanbul gibi bir şehir söz konusu olmasına rağmen son derece uygun ve hesaplıdır.

Beylikdüzü cam balkon fiyatları kullanılacak sistem çeşidine göre de değişiklik göstermektedir. Kurumumuzda yer alan Beylikdüzü cam balkon modelleri;

 • Katlanır Cam
 • Sürgülü Cam
 • Giyotin Cam
 • Hareketli cam tavan
 • Sabit Cam Tavan
 • Fotoselli kapı şeklindedir. Kişilerin hangi modeli tercih edecekleri, balkonlarının hangisine uygun olduğu, mekanın yapısı, büyüklüğü ve cephenin uzunluğu, kullanılacak malzeme çeşidi, camlarda delik açılıp açılmayacağı, profili ve kasa çeşidi, camların rengi gibi faktörlerin tamamı fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Kişiler genellikle evlerine en uygun tasarımları tercih etmektedir. Evlerin rengi, yapısı gibi özellikler kişinin tercihine yansımaktadır.

Beylikdüzü cam balkon fiyatları arasında en uygun fiyatı veren kurum olma özelliği taşıyarak, kişilere bize sormadan balkon yaptırmamaları önerisinde bulunduğumuzu belirtmek isteriz. Kaliteli ürünlerimiz ile kişilerin uzun yıllar herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağını garanti etmekteyiz. Ürünlerimiz son derece kaliteli ve kullanışlı olacak şekilde hazırlandığından, kişiler firmamız aracılığıyla hizmet aldığına her zaman dua edecektir. Ayrıca fiyatlarımız müşteri dostu olduğundan, ekstra bir memnuniyet sağlayacaktır.

Beylikdüzü Cam Balkon Sistemleri

Beylikdüzü cam balkon sistemleri kişilerin gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri en kaliteli sistemlere sahip ürünlerdir. Birbirinden farklı sistemlerin yer aldığı kurumumuzda, kişiler ihtiyaçları ya da görünüme bağlı istekleri doğrultusunda bir tercih yapabilme imkanına sahip olabilmektedir. Ancak daha öncesinde bu sistemleri tanımak ve sistemler hakkında detaylı bilgi almak önemlidir. Kişiler aşağıda yer alan kısa açıklamaları okuyabilir ya da daha detaylı bilgi sahibi olabilmek adına kurumumuzla direkt iletişim kurabilir.

Beylikdüzü cam balkon sistemlerini sıralama gerekirse;

 1. Katlanır Cam Balkon: Katlanır cam kişilerin balkonu havalandırırken çok rahat edecekleri bir dizi özelliğe sahiptir. Bu sistem camın istendiği zaman kapatılacağı, istendiği zaman da açılacağı bir yapıdadır. Kış aylarında kapatılıp ısı koruması sağlarken, yaz aylarında havalandırma için ya da biraz daha fazla serinlik sağlayabilmek için açılabilir.

Camların genel özellikleri:

 • Birbiri üzerine katlanabilir özellik gösterdikleri bilinir.
 • Kapladıkları yer oldukça azdır.
 • Takma ya da çıkarma yapmak oldukça kolaydır. Bu durum temizlikte fayda sağlar.
 • Kolay kullanılabilir ürünlerdir.
 • Kişiler ürünleri çıkarıp tek tek temizleyebilir ya da yıkayabilir.
 1. 2. Sürgülü Cam: Özellikle bütün balkonlarda kullanılan bu camlar, kişilerin ısıdan ciddi bir kar elde etmesine yardımcı olmaktadır. İstenilen ölçüde üretilip, istenilen ölçüde kullanılabilmektedir. Camların genel özellikleri;
  Kişiler dışarıyı net bir şekilde görüntüleyebilir, çünkü şeffaf bir yapısı vardır.
  İçeriye dışarıdan bir şey girmesini engelleyen yapısı, özellikle rüzgarlı ve yağmurlu havalarda fayda sağlamaktadır. İçeride ısı dengesi oluşturmaktadır. Evin daha hızlı ısınmasını kolaylaştırır. Özel kilit sistemleri mevcuttur, bu durum kişilerin her daim güvenli olmasını sağlamaktadır.
 2. Giyotin Cam Balkon: Dikey olarak hareket edebilme kapasitesi ile tercih edilen giyotin camlar, havayı temizleme konusunda rakipsizdir. Kumanda ile hareket ettirilebilen, monte edilerek kullanılan camlardır.
 3. Sabit Cam Tavan: Veranda olarak da isimlendirilebilen bu alan, özellikle teraslarda ve kış bahçelerinde tercih edilmektedir. Kişilerin gökyüzünün muhteşemliği ile baş başa kalabilmesini sağlayan muhteşem bir sistem olduğu bilinir. Özellikleri; Isı yalıtımı sağlar.
 4. Fotoselli Kapı: Hareket anında açılmaya planlanmış yapısı ile dikkat çeken fotoselli kapı, kişilerin camı ittirmesine gerek kalmadan açılmaktadır. Özellikle ticari alanlardaki balkonların vazgeçilmezleri arasındadır.

Özellikleri;

 1. Hareket salgılayan sensörleri bulunur.
 2. Parmak izi ile çalıştırılabilir. Kontrol butonları mevcuttur.

Yorum (2)

 • Nevzat koç| Temmuz 17, 2022

  İstanbul Beylikdüzü marinada bulunan dairemiz için zeytin cam balkon firmasını tercih ettik tercihlerimizden yana oldukça memnun kaldık dedikleri gibi sağlam ve güzel bir iş çıkardılar Beylikdüzü bölgesinde cam balkon firması arayan herkese zeytin cam balkon firmasını önerebilirim gerçekten işlerinin ehli oldukları kesin

 • Bir cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir