Şimdi AraWhatsaap

İçeriyi Göstermeyen Cam Balkon

İçeriyi Göstermeyen Cam Balkon
İçeriyi göstermeyen cam balkon modelleri, teknolojik açıdan basitlik sağlayarak perdenin yerini tutarken bir yandan da güneş ışığını günün belirli saatlerinde içeriye aktarmaktadır. Ürün geniş kullanım alanlarında güvenlik sorununu en aza indirgeyerek kullanılmaktadır. Zeytin Cam Balkon firması olarak sadece kapalı yaşam alanlarında değil, açık yaşam alanlarında da gizliliğe ihtiyaç olduğunun farkındayız ve bunun için de içeriyi göstermeyen cam balkon modellerimiz ile yanınızdayız. Ev, ofis, villa, yazlık, iş yeri vb. yerlerde tercih edilmektedir. Özelliklerinden dolayı inşaat sektöründe de önemli bir yer edinmektedir. Güneş ışığını günün belirli saatlerinde içeriye aktarma özelliği sayesinde enerji tasarrufunu da sağlamakta. ısınma konusunda ve bunun yanı sıra ses yalıtımı bakımından da avantaj göstermektedir.

Tek taraflı görüş özelliği ile siz müşterilerimiz dışarıyı rahatlıkla görebilirken; dışarıdan bakan bir kişi içeriyi göremez, böylelikle gizliliğiniz sağlanmış olur. Estetik, güvenlik ve konforu bir arada bulundurur. İçeriyi göstermeyen cam balkon modelleri sayesinde kendinizi güvende hisseder ve gönül rahatlığı ile hareket edip işlerinizi yapabilirsiniz. İçeriyi göstermeyen cam balkon modellerimizde kullanmış olduğumuz cam öylesine bir cam değildir ve her türlü hava koşuluna karşı sağlamlığı olan özel camlardır. Bulundurduğu kilit sistemi sayesinde dışarıdan gelebilecek olan darbelere karşı da dayanıklılık göstermektedir Herhangi bir tehlike oluşturmaz, rahatlıkla kendiniz ve aileniz için özel alan yaratmanıza olanak sağlar. Yapısında kullanılan hammaddeler kesinlikle insan sağlığı için herhangi bir tehdit oluşturmamaktadır. Ayrıca temizlik açısından da aynı diğer camlarda kullanılan deterjan ve yumuşak bez veya cam silme aparatı kullanılabilir.

Zeytin Cam Balkon firması olarak sizlere sunmuş olduğumuz her zevke hitap eden bronz, yeşil, mavi, füme vb. çeşitli renk seçenekleri ile sadeliği ve şık görünümü aynı anda yakalayabilirsiniz. Cam balkonunuzu yaptıracağınızda maksimum verim almak için kalite ve deneyim önemli bir etken oluşturmaktadır. Kaliteli yapı ve deneyimli işçiliği sağlamak için bu özellikleri karşılayacak olan biz Zeytin Cam Balkon firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tüm bunların yanında uygun fiyatlarımız ile de siz müşterilerimize maksimum hizmet garantisi vermekteyiz.

İçeriyi göstermeyen cam kullanım alanları 

Günümüz de artık her yerde kullanılmaya başlayan cam balkon modelleri arasında en çok rastlanan siyah cam balkon modellerine  daha çok sıklıkla rastlıyoruz.  Sadece daire balkonlarında aşikar olarak rastladığımız  cam modeli artık; kaffe, iş yerleri,  yüksek binalar, hotel ve  kış bahçeleri gibi  bir çok yerlerde gönül rahatlığıyla kullanabilmektedir.  İçeriyi göstermeyen bu tip cam balkon renkleri aynı zamanda mahremiyette saklamaktadır. Sizlerde  sizlere uygun cam balkon renklerini tercih ederek mekanınıza ayrı konsept kazandırabilirsiniz.

Cam balkon renk seçeneklerimiz.

 • mavi
 • Füme 
 • Bronz
 • Yeşil
 • Gümüş
 • Gold
  Gibi bir çok renk karteli mevcuttur. Daha fazla bilgi ve görsellik için firmamızı arayabilirsiniz.

Siyah Cam Balkon

Genel anlamda estetik görünüm açısından tercih edilen siyah cam balkon, içerisinin görünmemesi için de kullanıcıların tercihleri arasında yer almaktadır. Daha çok tamamen güneş alan ve yeterli oranda güneş alan cephelerde içeriyi karanlık yapar endişesi olmadan kullanılmaktadır. İçeriden bakıldığında dışarısı neredeyse şeffaf cam kadar net görünür; dışarıdan içeriye bakıldığında ise koyu bir görüntü ile karşılaşılır. Açık havalar ve kapalı havalarda görünüm farklılaşmaktadır. Bunların yanı sıra siyah cam balkonun sağlamış olduğu güneşi kırma özelliği sayesinde ortamın daha serin olmasına olanak sağlanmaktadır. Siyah cam balkon enerjiden tasarruf etmeye yardımcı olmakla birlikte bütçeye de katkı sağlar. Ev, ofis, iş yeri vb. yerlerde kullanılmaktadır. Kişisel nedenler ile, apartman yönetimi ve site ile ortak karar durumunda, başka bina ile arada az mesafe olduğunda mahremiyet açısından, bina dekorasyonunda, renkler ile uyum yakalandığında da kullanım görülmektedir.

Siyah cam balkon renk açısından neredeyse doğada bulunan her renk ile bir uyum içerisindedir. Temizlik açısından diğer camlardan bir farkı yoktur, fazla kir tutmamaktadır ve temizlik pratik bir şekilde deterjan ve yumuşak bir bez veya cam silme aparatı ile halledilebilmektedir. Darbelere karşı da dayanıklıdır, güven ile tercih edilebilir. Zeytin Cam Balkon firması olarak siz müşterilerimiz için profesyonel hizmet sağlamakta ekonomik açıdan da en iyi fiyatlar ile son derece yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız.

Beyaz (Şeffaf) Cam Balkon

Beyaz (şeffaf) cam balkon özellikle daha az güneş alan evler için idealdir. Her mekana uygunluğu ile yaşam alanlarına ferah ve aydınlık ortamlar oluşturmayı sağlar. Balkon manzarasını daha canlı izlemek için birebirdir. Renk uyumu yakalama konusunda da yardımcı olur ve her renk ile uyum yakalama özelliği ile gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Çeşitli bitkileri yetiştirmek için balkonlarında güneş ışığından doğruca yararlanmak isteyen müşterilerimiz için beyaz (şeffaf) renk cam balkon en doğru ve işlevli seçenek olacaktır. Sadece evlerde kullanım ile sınırlı kalmamakta ve restoran, bar, kafe vb. yerlerde de kullanımı sağlanmaktadır.

Beyaz Cam Balkon

Zeytin Cam Balkon firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini önde tutmaktayız. Beyaz (şeffaf) cam balkonlarımızda hemen kırılma gibi bir durum ile karşılaşılmaz ve güvenlik açısından da darbelere karşı dayanıklılık göstermektedir. Bu dayanıklılık özelliği ile ekonomik olması ile de dikkat çekmektedir. Hem kendinize görsel anlamda yüksek ve rahat bir alan oluşturmuş olursunuz hem de yaşamış olduğunuz alanı en güzel ve özel bir biçimde tasarlamaya imkan bulursunuz. Görsel alanlarda yaşamak için yüksek miktarda bedeller ödemek zorunda kalmazsınız. Beyaz (şeffaf) cam balkonları uygun fiyatı ile uzun süre kullanırsınız.

Reflekte Cam Balkon

Reflekte cam balkon güneşten gelen ısı ve ışığı kontrol ederek güneşin ısıtıcı etkilerini azaltır ve daha konforlu bir ortam oluşturur. Isı yalıtımını sağlar ve ayrıca içeriyi de göstermeyen özelliği ile de işlevsel bir tasarım oluşturmaktadır. Reflekte camlar iç mekanlarda ve dış mekanlarda tercih edilmektedir. Evlerde, ofislerde, korkuluk camları vb. yerlerde kullanım alanı bulunmaktadır. Renk olarak genellikle füme, mavi, bronz, yeşil, gümüş, ve gold olarak çeşitlilik göstermektedir. Temizlik açısından da işlevsel bir ortam sağlamaktadır. Deterjan ve yumuşak bez ile kolayca temizlenebilmektedir. Temizleme işlemi yapılırken aşırı şekilde ovalamaktan kaçınılmalıdır. Zeytin Cam Balkon firması olarak bahsetmiş olduğumuz bu özellikleri siz müşterilerimize en doğru biçimde sunmaktayız.

Yorum (1)

 • Volkan| Aralık 19, 2023

  Merhaba

  Cadde üstü Ofisimde kumlu cam filmi var
  Ne ben dışarıyı ne dışarısı beni görüyor.
  İçerden dışarısı görünen filminiz varmı. Akşam içerde ışık açılsa bile tek taraflı görünen

 • Bir cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir