Şimdi AraWhatsaap

Tekirdağ Cam Balkon

Tekirdağ Cam Balkon
Tekirdağ Cam Balkon firmaları olarak, tüm Tekirdağ’a hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Cam balkon özellikle son zamanlarda oldukça popülerleşmekte olan bir sistemdir. Cam balkon, mevsim değişikliklerinde klasik açık bir balkona göre balkonunuzda daha iyi bir koruma sağlamaktadır. Yağmur, aşırı rüzgar, kar, dolu gibi bir kötü hava durumuyla karşılaşıldığı takdirde açık balkonlar fazlasıyla kirlenmektedir. Ancak cam balkona sahip evlerde bu sorunlar yaşanmamaktadır. Zeytin Cam Balkon olarak tüm bu kötü hava koşullarına karşı balkonunuzu güvenceye almaktayız.

Tekirdağ’da birçok cam balkon firması bulunmaktadır. Bu firmalar, müşterilerine en iyi cam balkonu yapmak için oldukça fazla emek harcamaktadırlar. Özellikle Zeytin Cam Balkon firması olarak sizlere en iyi cam balkonu yapmak için gerekli çalışmalar yapmaktayız.

Cam balkon sistemlerinde kullanılan camların özel camlar olmasından kaynaklı olarak cam balkonların oldukça sağlam olduğunu söyleyebilmekteyiz. Kolay kırılma ya da kolay çatlama yapmayacağından dolayı Tekirdağ Cam Balkon Firmalarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda cam balkonların temizliği konusunda da endişelenmemeniz gerekir. Çünkü cam balkonlar klasik cam temizleme yöntemleri ile rahatlıkla temizlenebilmektedir.

Cam balkonlar ses geçirmemektedirler. Cam balkonların ses geçirmiyor olması da çokça tercih edilmesine sebep olan nedenlerden yalnızca bir tanesidir.

Tekirdağ Cam Balkon Firmaları olarak cam balkonların bütün çeşitlerini isteğinize göre yapmaktayız.
Cam balkonlar 4 çeşitten oluşmaktadır. Tekirdağ’da her çeşit cam balkon yapılmaktadır. Bunlar;

 • Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü cam balkon uygulamasının son yıllarda talepleri oldukça artmaktadır. Sürgülü cam balkonda amaç özellikle küçük balkonlar için balkon alanını tamamen koruyarak cam balkon sistemi kurmaktır. Aynı zamanda iki bölümden oluşarak cam balkonun camlarını temizlerken de kolaylık sağlamaktadır.

 • Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon, cam kanatlarının sürülmesiyle yapılarak birbiri üzerine katlandığı cam balkon sistemine verilen isim olmaktadır. İlk defa Finlandiya’da icat edilen bu sistem ülkemizde de oldukça yaygın hale gelmeye başlamıştır.

 • Pimapen Cam Balkon

Pimapen cam balkon modelleri plastik doğrama tekniği kullanılarak icat edilen bir sisteme verilen isimdir. Günümüzde hala en çok tercih edilen cam balkon modelleri arasında yer almaktadır.

 • Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı cam balkon, cam balkonun fazla ısı almasını engellemek için yapılan sistemdir. Isı yalıtımı sağlamaktadır. Ortam ısısını da muhafaza etmektedir.

Tekirdağ Cam Balkon Fiyatları

Tekirdağ cam balkon yaptırmanız için sizlere oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Özellikle fiyat olarak uygun olması ve bunun yanında çok kaliteli olması sebebiyle çokça tercih edilmektedir.
Firmaların kendilerine has fiyatları mevcuttur gibi bir cümle kurmak yanlış olmayacaktır. Her firma cam kalitesine göre ve metrekareye göre değişiklik gösteren fiyatlandırmalar yapmaktadır. Zeytin Cam Balkon olarak olabildiğince uygun bir fiyata en güzel cam balkonları sizler için tasarlamaya çalışıyoruz.

Tekirdağ Merkezde  cam balkon yaptırmak çok kolay! İşi Bize Bırakın, Tadını Siz Çıkarın…

Tekirdağ Cam Balkon

Cam balkon fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır. Balkonun toplam uzunluğu ile balkonun yüksekliği çarpılarak metrekaresi hesaplanmaktadır. Bu sayede balkonun metrekaresiyle cam balkonun metre kare fiyatı çarpılarak cam balkonunuzun fiyatı hesaplanmaktadır. Hammadde fiyatlarındaki değişiklikler sebebiyle metrekareye düşen fiyatlar da farklılık göstermektedir. Aynı zamanda seçeceğiniz cam balkon modeli de fiyatına etki etmektedir. Cam balkon modelleri yani çeşitleri 4 tane olmaktadır.

Standart bir cam balkon camının metrekare fiyatı ortalama olarak 1500 TL ile 2000TL arasında değişkenlik göstermektedir.
Tekirdağ cam balkon fiyatları oldukça uygun ve her çeşitten cam balkonu istediğiniz modele ve cam seçiminize bağlı olarak kolaylıkla yaptırabilmektesiniz. Cam balkonlar çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir.
Zeytin Cam Balkon olarak istediğiniz cam balkon modeli ve cam tipine göre farklılık gösteren ve uygun fiyatlı olan cam balkonlarınızı yapabilmekteyiz.

Tekirdağ Cam Balkon Firmaları

Tekirdağ  cam balkon firmaları açısından oldukça fazla seçeneğe sahip olmaktadır. Cam balkon firması seçerken daha sağlam ve özellik bakımından daha yeterli bir seçeneğe sahip olan firmayı bulmak için mutlaka uzun bir şekilde araştırma yapılmalıdır.

Araştırma yapılırken dikkat edilmesi gereken nokta uygun fiyatlı olması yerine cam balkonunu seçilen firmaya yaptırmış kişilerden müşteri yorumları almak olacaktır. Müşteri yorum ve şikayetleri sizlerin balkonları için daha sağlam ve güzel bir cam balkon sistemi kurulmasını sağlamaktadır.
Cam balkon fiyatları metrekaresi, kullanılacak olan cam tipi istenilen model ve diğer değişebilir faktörlere göre değişmekte olmaktadır.

Zeytin Cam Balkon olarak metrekare fiyatlarımızı olabildiğince düşük tutup en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. Cam balkon fiyatlarımız tercih edilen cam balkonun çeşidine aynı zamanda balkonun büyüklük ve genişliğine göre de değişiklik göstermektedir. Zeytin Cam Balkon olarak, cam balkon yaptırmak isteyen kişinin tamamen istediği model ve cam tercihleri doğrultusunda bir fiyat aralığı oluşturulmaktadır.
Tekirdağ merkezde bulunan cam balkon firmamız olarak işimizi elimizden geldiğince iyi bir şekilde yapmaya özen göstermekteyiz. Cam balkon yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Alüminyum kalınlığı en az 2 mm ve üstü kalınlığında olacak şekilde ayarlanmalıdır.
 2. Kullanılacak alüminyumun saflık oranı ortalama olarak %94 ve %95 arasında olmalıdır.
 3. Tekerleklerin millerinin çelik olması önerilmektedir.
 4. Bir gövdede 2 adet rulman olmak zorundadır.
 5. Tekerleklerin paslanmaz olması kullanış açısından kolaylık sağlamaktadır.
 6. Cam sisteminde su tahliye kanalı bulunmalıdır.
 7. Cam balkon sisteminde ayarlanabilir profil oluşturulmalıdır.
 8. Tekerlek rulmanlarının çelik olması önerilmektedir.
 9. PVC aksesuarları önemli olduğundan kaliteli olanları seçilmelidir.
 10. Camların temperli olması çok daha büyük avantaj ve sağlamlık kazandıracağından camların kesinlikle temperli olması gerekmektedir.
 11. Cam balkon  malzemeleri üretilirken uzman kişiler tarafından üretilmelidir.
 12. Cam balkon cam ve malzemeleri montaj edilirken kesinlikle alanında uzman ve deneyimli kişilerin bunu yapması camların uzun ömür ve sağlamlığı açısından zorunlu olmaktadır.

Tekirdağ Camcı

Tekirdağ  her türlü işleve sahip camlar yapan birçok cam firması bulunmaktadır. Bu nedenle istediğiniz türden camı oldukça kolay bir şekilde yaptırabilmektesiniz.
Cam yaptıracağınız firmayı seçerken dikkatli olmalısınız. Bunun sebebi istenilen camların kırılmaya karşı daha dayanıklı olması ve sağlamlık açısından size herhangi bir sıkıntı yaşatmamasıdır.
Tekirdağ merkezde ve ilçelerinde güzel ve sağlam bir cam ya da cam balkon yaptırmak için öncelikle firma araştırası yapmanız gerekmektedir. Firma araştırması yapılırken;

 • Daha sağlıklı bir satın alım ve cam için satın almayı düşündüğünüz camın bir firma yetkilisi olması gerekmektedir. Seçeceğiniz cam firması ya da camcının daha önce yaptığı işlere göz atmak sizin için oldukça yararlı olacaktır.
 • Uygun fiyatlı diyerek kaliteden ödün veren camcılar yerine hem uygun fiyatlı hem de kaliteden ödün vermeyerek işinde elinden gelenin en iyisini yapan Zeytin Cam olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.
 • Seçtiğiniz camın firma ürünü olmasını ve aynı zamanda camın bizzat o firmadan çıkmış bir ürün olmasını tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.
 • Camların montaj işlemlerinde alanında uzman ve daha önce cam takma konusunda deneyimi olan kişilerin camınızı takması cam sağlığı açısından önemli olacaktır. Zeytin cam balkon olarak camlarınızın montaj işlemlerini deneyimli ve alanında uzman kişilere yaptırmaktayız.
 • Satın almış olduğunuz camda herhangi bir sorun çıkması durumunda servis ağı olan ve bu konuda başarılı olan bir firma seçmeniz sizin için önerilmektedir.

Yorum (2)

 • Zeki Öztürk| Ağustos 10, 2022

  Tekirdağ yeniçiftlik cihan 2 sitesinde bulunan villamızın tüm cam tamiri pvc ve cam balkon işlerini zeytin cam balkon firmasına yaptırtık. Bu civarda baya bir cam balkoncu var ancak hepsinin fiyatları yüksek ve zaman dilimi olarakta 1 aydan önce yaparım diyen olmadı bizde terchimizi İstanbul merkezli zeytin cam balkon firması ile yaptırdık hem ekonomik hem kaliteli işçilik aldım. Sizlerde cam ve cam hizmetlerinizi bu firmadan temin edebilirsiniz. Ustalara teşekkür ederim

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir